Geoblog.pl    piotrekskc    Podróże    Stambuł i powrót przez Bałkany    Podróż busami przez całą Albanię i nasz kolejny postój Ulcinj.

Podróż busami przez całą Albanię i nasz kolejny postój Ulcinj.

Czarnogóra
Czarnogóra, Ulcinj

Muszę przyznać, że pobudka o 3 w nocy po dniu pełnym najgorszych żołądkowych przeżyć nie należała do najlepszych w moim życiu... Jednak Czarnogóra już wołała, a minibus do Tirany miał jechać rekordowo szybko ( i jechał!), dzięki czemu nie traciliśmy tyle z dnia dzisiejszego. Po 2 przesiadkach i 10 godzinach jazdy z małymi przerwami, dostaliśmy się do pierwszego większego miasta w Czarnogórze i wybraliśmy, że tam najlepiej się przespać. Najbardziej, dlatego że będziemy zwiedzać tylko wybrzeże, dzięki czemu Ulcinj jest do tego idealnym punktem startu. Po cichej i spokojnej Albanii, z pięknymi górami, drogami i przemiłymi ludźmi nasz punkt końcowy na dziś wydawał mi się obrazkiem kolejnego, nudnego kurortu pełnego żądzy zysku i nadmiernej ilości turystów. Jednak to nie jest pełny widok Czarnogóry, także jutro powinienem mieć o niej trochę lepsze zdanie niż dziś :).

Magda D.
Magda D. - 2014-08-16 15:12
Pamiętaj o widokówce/ widokówkach :D Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalszą podróż :)

piotrekskc
piotrekskc - 2014-08-17 10:38
Już 2 poszły wczoraj i przedwczoraj :D

Magda D.
Magda D. - 2014-08-21 11:27
Super :D Już nie mogę się ich doczekać ;)

Zasoby: 25 wpisów25 29 komentarzy29 112 zdjęć112 0 plików multimedialnych0

10.07.2015 - 17.07.2015